Over mij
Wie ben ik:
Het is danwel geen professionele foto maar oke dit ben ik op vakantie. 
Mijn naam is Ineke en ik ben geboren in Epse (dichtbij Deventer) op 31 augustus 1957. Ik heb een man en een zoon. Samen hebben wij jaren in Gorssel gewoond en in 1988 zijn wij verhuisd naar Steenderen. Dat ligt tussen Zutphen en Doetinchem. Hier wonen wij nog steeds en met heel veel plezier.
Wat doe ik zo al:
Ik heb 15 jaar gewerkt als assurantie-adviseur en ik ben nu al weer 17 jaar werkzaam als route-chauffeur. Een ontzettend leuke baan. Daarnaast heb ik vele hobby`s. Mijn 2 grootste hobby`s zijn toch wel de natuur in zijn algemeenheid en uiteraard tassen.
Omdat de natuur een grote hobby van mij is, zit ik sinds enkele maanden op schilder/tekenles. De Schotse Hooglander (foto 1) en de bizon (foto 2) zijn gemaakt met pastelkrijt.
En dit is de advertentie die ik plaats en geplaatst heb in "De Achtste Steen". Dit is een krant die eenmaal per maand bij ons in de regio verschijnt.

6 jaar geleden ben ik begonnen met mijn sieraden- en tassenparty`s. Dat doe ik nog steeds. Ook ben ik die tijd begonnen met het bezoeken van jaarmarkten, braderieen en bejaarden- verzorgingstehuizen. Dit laatste doe ik regelmatig op verzoek van de diverse huizen. Heel erg leuk. Een praatje maken hier en daar, lekker koffie drinken en daar tussendoor de mensen behulpzaam zijn met het passen van een sieraad of het samen uitzoeken van een tas die bij de persoon past.
Op een gegeven moment heb ik het plan opgevat om een tassenwebshop te beginnen en zie de webshop bestaat alweer twee jaar.(open gegaan op 4 september 2009) Ik ben nog steeds aan het uitbreiden en ik vind het geweldig als ik weer tassen kan vinden die ik niet overal tegenkom. Zelf vind ik het heel belangrijk om een, ik noem het altijd, ouderwets goede service te bieden. Wat heb je er aan als je een tas koopt maar zodra je nog wat vragen hebt je geen gehoor meer krijgt. Dit geld trouwens ook voor retourzendingen. Niet over zeuren. Als alles volgens de regeltjes gaat dan heeft u zo uw geld weer terug.
En mocht u in de buurt wonen en niet in de gelegenheid zijn uw tas zelf te komen ophalen, nou dan breng ik hem toch even.
Kortom zolang de mensen mij weten te vinden zal ik zeker doorgaan.....
Ineke

Hallo Ineke, bedankt voor het snel opsturen van de tassen. ... lees meer >>
beste ineke, heb vandaag mijn tas ontvangen en hij is heel ... lees meer >>
Plaats een bericht >>















